menu
×

Nosūtīts! Jūsu pasūtījums drīz tiks apstrādāts..

LAZARUS FORWARDING


JŪSU UZTICAMAIS STŪRMANIS LOĢISTIKAS PASAULĒ

Sazināties ar mums:

Saņēmt komercpiedāvājumu

Par Mums


Laika pārbaudīts transporta uzņēmums un pieredze darbā ar klientiem

Pieredzējušā LAZARUS FORWARDING komanda veiksmīgi organizē kravu pārvadājumus no Eiropas, Ķīnas un ASV uz Baltijas valstīm, Krieviju un Vidusāziju atbilstoši visiem noteikumiem un visaugstākajiem starptautiskajiem standartiem.

Mūsu draudzīgā komanda pārliecinās, ka jūsu krava tiek piegādāta uzticami un savlaicīgi, nepārsniedzot noteikto budžetu.

Mēs priecāsimies Jūs redzēt Mūsu Klientu vidū!

lazarus_text
Artjoms Hondožko

Uzņēmuma vadītājs

Artjoms Jemeljanenko

Klientu attiecību nodaļas vadītājs

Nataly Zubova

Loģistikas specialists

Evgenijs Bredihins

Pārdošanas Menedžeris


Mēs Esam Daļa

company_1
A member of planet logistics network
company_2
Latvian Chamber of Commerce & Industry

Mūsu Pakalpojumi

AUTOTRANSPORTA PAKALPOJUMI – Ērti, ātri un izdevīgi!

Mēs nogādāsim Jūsu kravu Eiropā, NVS valstīs, Vidusāzijā no viena punkta uz otru ātri, droši un kvalitatīvi. Mēs nodrošināsim to, ka Jūs saņemsiet kravu ērti un laikā.

Vairāk informācijas

AVIO KRAVU PĀRVADĀJUMI – ĀTRI, DROŠI, LAIKĀ!

Avio kravu pārvadājumi visbiežāk tiek izmantoti kravām, kam ir liela pievienotā vērtība un ir svarīga laicīga un droša piegāde. Mūsu pieredze ļaus nodrošināt Jums visu nepieciešamo.

Vairāk informācijas

DZELZCEĻA KRAVU PĀRVADĀJUMI – DROŠI, KVALITATĪVI, LAICĪGI!

Dzelzceļa transports ir viens no pieprasītākajiem, ērtākajiem, drošākajiem un ekonomiski izdevīgākajiem kravu pārvadājumu veidiem.

Vairāk informācijas

LIELISKA MUITAS BROKERU KOMANDA

Mēs parūpēsimies ne tikai Jūsu kravu laicīgu un kvalitatīvu piegādi, bet arī nodrošināsim ātru un uzticamu servisu tranzīta, eksporta un importa muitas dokumentācijas noformēšana. izdevīgi un ātri muitas dokumentācijas risinājumi

Vairāk informācijas

JŪRAS KRAVU PAKALPOJUMI – ekonomiski izdevīgi, ērti un droši!

Mēs laicīgi un droši nogādāsim Jūsu kravu pa jūras ceļiem no vienas pasaules ostas uz otru. no vienas ostas uz otru – visā pasaulē!

Vairāk informācijas

Mūsu Aicinājums


KERAMIKAS UN TRAUSLU KRAVU TRANSPORTĒŠANA IR MŪSU AICINĀJUMS

PIEREDZE INDUSTRIJĀ VAIRĀK NEKĀ 7 GADI

Mēs savlaicīgi un vissvarīgāk – droši, piegādāsim jebkuru keramisko flīžu partiju no Spānijas, Itālijas, Turcijas, Irānas un Ķīnas uz Krieviju un Centrālāziju.

Mūsu pieredzējušā komanda palīdzēs Jums atrast labākos kravu pārvadāšanas risinājumus, kas atbilst Jūsu vajadzībām. Mēs pārliecināsimies, ka Jūsu preču piegāde norit raiti un bez problēmām.

Atbrīvojiet operatīvo slogu un samaziniet savas izmaksas, uzticot šo uzdevumu mūsu komandai!

Saņēmt komercpiedāvājumu

Atsauksmes

man

Italon - keramikas flīžu salons

Atsauksmes no mūsu klientiem

Kopš 2013. gada mēs sadarbojamies ar Lazarus Forwarding. Visus šos gadus profesionāli un zinoši uzņēmuma speciālisti palīdz mums efektīvi risināt loģistikas jautājumus tik sarežģītā nozarē kā keramikas flīžu imports no Eiropas. Mēs augstu novērtējam uzņēmuma speciālistu spēju ātri un efektīvi reaģēt uz visām situācijām, kas rodas ikdienas biznesa procesos.

man

Premium koncepcija - grezna keramika un sanitārtehnika

Uzticamība un stabilitāte

Lazarus Forwarding ir viens no stabilākajiem un uzticamākajiem partneriem, ar kuru jebkad esam strādājuši. Lazarus Forwarding komanda jau vairākus gadus mums nodrošina stabilus, uzticamus un drošus keramisko flīžu un saistīto izstrādājumu kravu pārvadājumus. Visiem uzņēmējiem, kuri ir ieinteresēti iegūt uzticamus, drošus un, pats galvenais, izdevīgus risinājumus preču pārvadāšanai, iesaku sadarboties ar Lazarus Forwarding komandu.

man

Custom service

Drošība un ērtums

Vairākus gadus mēs savus kravu pārvadājumus esam uzticējuši Lazarus Forwarding komandai, kas sevi pierādījusi kā uzticamu un stabilu partneri. Mēs vienmēr esam atraduši risinājumus, kas atbilst visām mūsu vajadzībām gan no tehniskā, gan no finansiālā viedokļa. Cilvēki, kas strādā Lazarus, vienmēr cenšas saprast mūsu vajadzības un atrast labākos risinājumus. Esam apmierināti gan ar sadarbības procesu, gan ar rezultātu.

man

Wesemann SIA

Ātri, uzticami, kvalitatīvi

Lazarus Forwarding vienmēr ir atradis ātrus, kvalitatīvus un rentablus risinājumus mūsu sauszemes kravām. Uzņēmuma darbinieki ir profesionāļi savā jomā, kuri nepadodas grūtu uzdevumu priekšā. Iesaku visiem, kam nepieciešama savlaicīga un ātra kravas piegāde, sadarboties ar LAZARUS.


Kontakti


Mobilais tālrunis

+371 25663689

Pārdošanas Departaments

ah@lazarus.lv

Klientu Apkalpošanas Nodaļa

aj@lazarus.lv

Faktiskā adrese

Krustpils 12-363, Riga, Latvia, LV-1073

Juridiskā adrese

Kandavas iela 8-33, Riga LV-1083, Latvia

TRANSPORTĒŠANAS MARŠRUTS

Pasūtījuma veids

Informācija par kravu

Kontaktinformācija